Продавам плац во Мирковци
1 €
14.12.2022 13:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

2400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам Плац во С. МИРКОВЦИ од 2400 m2, со Пат, Вода и Струја. Во градежен реон. Информации на 076 543 778, Саше.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jordan
Потврден огласувач
072233967
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам