1 / 8
Audi A6 3.0 TDI QUATTRO
18.500 €
30.11.2022 00:18

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

185 kw / 252 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO S-Line
Full oprema
- Automatic Transsion 7G tronic
- GPS Navigation Update Maps 2022
- Parking Aid Senzori napred/nazad
- Avtomatsko reguliranje na dolgi svetla
- Adaptive Lights Side Assist
- Long Range Radari za Distanca
- Tempomat + Speed Limiter
- Auto Brake Assist sistem
- ABS, ESP
- Automatic Traction Control System
- Active Lane Assist
- Traffic sign recognition
- Adaptive cruise control
- Stop&Go function (auto brake)
- El. Retrovizori (Warning Side Assist Light)
- 4 zonska klima
- Greaci i memorija na sedista
- Hand Free opcija so multi funkcii na volan
- Bluetooth Audi Multimedia Interface
- Crn S-line interier so koža
Registrirana do 06.2023 god so zelen karton
Na 20.11.2022 napraven e Golem Full Service vo Porsche Makedonija
* Poveke Info na tel. 075/454-666

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NN
Потврден огласувач
075454666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам