1 / 7
Iphone 13 pro 128gb od swiss so garancija
799 €
839 €
Денес 06:38

Струмица / Струмица

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 13 pro 128 gb

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Iphone 13 pro 128 gb sierra blue donesen od svajcarija so garancija ,i nema nikakvi zabeleski nitu grebki , raboti na site mrezi koristen mnogu malku , kako nov . Baterry health e 93 %

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vangel Aljokov
Потврден огласувач
070253515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам