1 / 11
MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2007g FURGON-SILJANOVSKI
9.800 €
23.01.2023 07:56

Битола / Битола

Mercedes Atego 8.16 - 2007 g
Furgon so hidraulicna rampa
Dolzina na furgon 6.20
Na federi i napred i nazad
Racen menuvac 6 brzinini
Uvezeno od germanija vo
Odlicna sostojba
Plateni site davacki do registracija
Cena + ddv
Tel.070 237 310

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

siljanovski
rastanska bb bitola
Потврден огласувач
070237310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам