1 / 6
MERCEDES B200 cdi AMG look 136 hp
13.000 €
Денес 14:10

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 200

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedesot e vo odlicna sostojba.
AMG optic, so mercedesov motor( tip motor 651)
Bi xenon,navigacija,panorama krov,greenje sedista i retrovizori,tempomat,memorija na sedista, drivee asist i mn drugo.
071 241 968

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

----------------
Потврден огласувач
078582689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам