1 / 1
Menuvam kuka i stanovi
1 €
30.11.2022 10:18

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

178 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

00 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2006

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Goce delcev

Menuvam kuka vo stara turska carsija i 2 garsonjeri na odlicni lokacii za pogolem objekt ili zamena za dobra kuka moze i pomala na supr lokacija ponudete
Tel 070 352 370 ver molam vo termin 16.00 do 21.30 casot

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Nada
Потврден огласувач
071277331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам