1 / 1
Kamelija nov stan 54m2 Biljanini Izvori
1.250 €
30.11.2022 10:37

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava Stan 54m2 vo naselba Biljanini Izvori.
Stanot se naoga na prizemje 54m2 zavrsna faza na Gradba.
Dnevna so trpezarija i kujna,spalna soba,wc so kupatilo,terasa.
Poveke informacii na tel:
076 295 002
078 264 866

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам