1 / 12
PLACEVI VELESTOVO
110.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 19:39

Охрид / Охрид

Квадратура:

950 m²

Тип на земјиште:

Останато

Plac velestovo
Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 102m2 pristapen pat
Za pogledot poglednetegi slikite

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

**"**"
Потврден огласувач
077982252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам