1 / 4
Dell D630 ekstra socuvan za dijagnostika
150 €
Цената е фиксна
02.01.2023 10:18

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Laptopot e vo besprekorna sostojba super socuvan so site originalni dodatoci
Kupen e za dijagnostika ama nisto ne iskoci od taa rabota nekoj barem fajda ke ima od nego.

barajte 070/230320

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Centar
Потврден огласувач
077933367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам