1 / 9
PRODAVAM AUDI A4 BENZIN-PLIN
По Договор
30.11.2022 11:11

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Audi A4 1.8-Turbo,

2005 god. So atest Benzin-Plin,
Avtomatik,
Vo odlicna sostojba,kompletno servisirana,
registrirana do Maj 2023 godina.
Poveke inf.na 070 518 222

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070518222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам