1 / 10
ANDROID BOX 4/32 so iptv televizija
2.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 19:16

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

So bt tastatura so vgradena baterija plus 300den ili so airmouse dalecinsko plus 300den
So instalirano iptv so nad 10000 kanali bez kocenje plus filmovi serii ili so platena IPTV plus 1500 den godisno

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Андроид уреди

Се продава од:

Meto
Потврден огласувач
070331317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам