1 / 10
Garmin fēnix 5
251 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 12:00

Кичево

https://www.garmin.com/en-US/p/552982/pn/010-01688-00

GPS часовник за Планинарство, велосипедизам, мултиспортови....

Големина на екранот: 1,2 инчи / 47мм

Надворешни сензори, вклучително GPS и сателитски прием GLONASS и компас со 3 оски со жироскоп и барометарски висински мерач и могу друго....

Траење на батеријата - до 14 дена. на GPS/HR режим - до 24 часа.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

B.A
Потврден огласувач
071254810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам