1 / 6
Se prodava ispraven Toshiba laptop model L300
1.800 МКД
09.01.2023 14:20

Карпош / Скопје

Производител:

Toshiba

Xaрд диск HDD:

200 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava ispraven laptop model L300 socuvan polnac baterija malce drzi ima polnac cena 1800 denari

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам