1 / 2
Se prodava parcela vo Bitola-Kukurecani
По Договор
30.11.2022 13:05

Битола / Битола

Квадратура:

2381 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela do benziskata pumpa Pelagonia Petrol
-2381 m2

Cena po Dogovor
za poveke info : 070 209 291

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mert
Потврден огласувач
071351511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам