1 / 11
VW Arteon 2.0tdi DSG 2018 3 X R-line 125 000km
32.000 €
22.03.2023 10:03

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Arteon

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e vo perfekna sostojba uvezena od germanija so orginal 125 000km so servisna kniska i sega registrirana na mk tabli so zelen karton...
Poseduva (Rot Rubin) specijalna boja po naracka, 3xR-line, golem sonev krov, Full Led, 4 novi M+S gumi...125 000km orginal so proverka po vasa zelba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
078430487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам