1 / 6
VW Sharan 2.0 dizel 2007
3.500 €
16.01.2023 12:40

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava vw sharan 2007 so stranski moze da se carini
Tempomat
Ksenon
Senzori za parking napred i nazat
Rasio cd so navigacija
Komandi na volan
7 sedista
Vider 0038971606115 Klime
Telefon +389 70340232 Oliver

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

klime
Потврден огласувач
071606115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам