1 / 6
Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina
2.999 €
23.03.2023 19:37

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina registriran do oktomvri 2023, so panorama i euro kuka so ates, smeneto Ulje filtri, antifriz i pretresena cela prednica, dobri gumi 17ki
Mozna zamena za kola do 105ks so moja ili vasa doplata ili za motor (beverly, nexus, aprilija)
Cena za zamena 3000€.... za kes ima prostor za dogovor na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Toni 071231913
071231913
Потврден огласувач
071231913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам