1 / 6
SE PRODAVA FIAT PUNTO 1.2 BENZIN
600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 10:57

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Odlicno e samo za delovi momentalno nemozi da se prevedi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Naum
Потврден огласувач
075270918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам