1 / 8
HONDA CRF 450R 2018
4.890 €
24.01.2023 20:51

Неготино / Неготино

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2018

Модел:

Crf 450r

💥 HONDA CRF 450R 💥
💥 Цена: 4.890 еур💥

🔘 130h поминати
🔘 2018 год
🔘 Стабилизатор

♦️ Можност за плаќање до 48 рати ✅
♦️ Бесплатна достава 🚛

За вистински љубители ✅
Мото Центар ГСГ
📲 075/420-055

#motocentargsg

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Motocentar GSG
М.Тито 123 Неготино
Потврден огласувач
075420055
Испрати Е-маил до огласувачот

PEDA SKUTERI

0 €

CFMOTO CFORCE 1000 4x4

9500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам