1 / 1
Clutch caffe ima potreba od personal
10 €
30.11.2022 14:39

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Ново отворен кафе-бар во Ново Лисиче/Аеродром има потреба од конобарка/шанкерка за работа.
Повеќе инфо на 075877984

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

lile
Потврден огласувач
075762104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам