Продавам ФРИЖИДЕР 220 л. ефтино
2.000 МКД
30.11.2022 15:00

Кисела Вода / Скопје

Итно и ефтино продавам фрижидер од 220 л, со комора за смзнување и обично ладење, во исправна состојба.
Цена: 2000 денари
Тел. 075 454 300 Борче

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070827274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам