1 / 1
Se prodava rezerva/rezervna guma za BMW X5, X6
150 €
Цената не е фиксна
11.01.2023 13:41

Неготино / Неготино

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

5.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

120

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

17

Se prodava rezerva/rezervna guma za BMW X5, X6 komplet so kluc i digalka.
Dimenzija na guma: 185/60/R17, so oznaka 130KM/h

Extra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
076596514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам