1 / 12
MERCEDES E 220 ELEGANCE 2011
14.300 €
Цената не е фиксна
22.01.2023 17:37

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedesot e dojden
od Germany so vozenje
Plateni se site davacki
Do registracija mercedesov se naoga
vo odlicna kondicia bez zameni
Boja:temno grau

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlate
Потврден огласувач
075562014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам