1 / 11
VW GOLF MACH 77kw105ps 2012
9.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2023 17:36

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golfot e dojden so
vozenje od Germany
Plateni se site davacki
do registracia .poseduva servisna
Golfot e vo odlicna sostojba
Bez zameni inf.075562014

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlate
Потврден огласувач
075562014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам