1 / 11
Mercedes Benz
5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 16:41

Брвеница / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 270

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

E 270 CDI. Motor menuvac prednica odlicni servisiran redovno zimski gumi reg do 05.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Afrim
Потврден огласувач
070568112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам