1 / 2
Raspar 235/45 R18 edna guma!
1.499 МКД
18.01.2023 18:52

Кичево

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

235

Висина:

45

Дијаметар:

18

General winter altimax 3!
2019 proizv!
Dobra sara, i meka guma!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Egzon
Потврден огласувач
070812894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам