1 / 2
PASTERIZATOR DUPLIKATOR
2.700 €
30.11.2022 19:13

Прилеп / Прилеп

Se prodava paster koristen za mleko, 500 L 36 kW mokjnost, vo odlicna sostojba, kupen nov od Zavar Skopje

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
071346530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам