1 / 1
Baram rabota cuvanje staro lice
1 €
30.11.2022 19:21

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Германски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota,cuvanje stara osoba moze rab.vreme 8,12,24 casa,po potreba I casa zelba.

Suzana075 911109

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Jxxxx
Потврден огласувач
079313294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам