1 / 3
Се продава плац во Охрид
1 €
26.01.2023 19:10

Охрид / Охрид

Квадратура:

1001 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Охрид, со маркица, од 1001 квадрат. Плацот се наоѓа во Горица 2, до вила "Марта".

За повеќе информации јавете се на 071/578-623.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Кирил
Потврден огласувач
071578623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам