1 / 1
Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP
5.300 МКД
Цената е фиксна
5.500 МКД
09.03.2023 19:07

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Intel Celeron N2830 2.16GHz
Intel HD Graphics
4GB DDR3
240 GB SSD

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

:)
Потврден огласувач
070590308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам