1 / 3
Kukja vo 3 Cheshmi
1 €
30.11.2022 22:03

Штип / Штип

Број на соби:

10

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1994

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Kraguevachka br.14

Kukja za dve semejstva vo naselba 3 Cheshmi. Vredi da se vidi na lice mesto.
Cena po dogovor
+38978394715

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ani
Потврден огласувач
+4915125536697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам