1 / 8
KTM sx 85 Ktm 85 2020
3.800 €
31.01.2023 21:14

Битола / Битола

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

KTM sx 85 Ktm 85

Se prodava KTM SX85 2020 vo odlicna sostojba 3800 tel 070888229

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
071235445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам