1 / 12
Audi A8 L !!!!!EXTRA !!!!!!
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2022 00:56

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A8 L ---- EXTRA SOSTOJBA
Kompletno servisiran so novi gumi
MOZE I ZAMENA SO DOPLATA
Povejce informacii na :
!!!!!!! 075224174 !!!!!!! - SEDAT
!!!!!!! 075224174 !!!!!!! - SEDAT
!!!!!!! 075224174 !!!!!!! - SEDAT

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

XxX
Потврден огласувач
075208160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам