1 / 10
Peugeot 207 1.6 бензин - ТОП СОСТОЈБА !!!
3.850 €
Цената не е фиксна
02.05.2023 13:05

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Peugeot 207 1.6 бензин во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА

Колата е редовно сервисирана и одржувана ДОМАЌИНСКИ.

Максимално е зачуван како ентериерот така и екстериерот - БЕЗ НИ ЕДНА МААНА!!!

Има фул опрема и МОЌЕН бензински мотор со 120 коњски сили кој истовремено е прилично ЕКОНОМИЧЕН.

Можи и ВРЕДИ да се види ви секое време.

За подетални информации ѕвонете на 075/358-050

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oki
Потврден огласувач
075358050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам