1 / 2
ГП ПЕТОГРАДБА - ВКВ мајстори
По Договор
31.01.2023 00:51

Аеродром / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба има потреба од ВКВ мајстори и општи работници.
Одлична плата со можност за напредување
📲 070 753 150

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ласте
Потврден огласувач
070753150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам