1 / 2
Far I maglenka desen - desna za Skoda Oktavia 2019
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 09:18

Охрид / Охрид

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Tип на делови:

Осветлување

Фарот е одличен , магленката е оштетена на задниот дел што не се гледа однадвор .
Не се гребани , пукнати на сочиво или оштетени во механизмите за штелување .
Фарот е 180 евра
Магленката 60 евра

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070541326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам