1 / 5
fiat punto delovi
1 €
01.12.2022 09:38

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ima se
ekstra cena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам