1 / 5
za delovi
По Договор
16.12.2022 16:08

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078718272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам