1 / 1
Security
5 €
22.03.2023 13:53

Куманово / Куманово

Категорија:

Безбедност и заштита

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota kako security imam rabotno iskustvo 6 god kako fizicko obezbeduvanje.samo kumanovo.Redoven vo Raboten odnos.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
072565021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам