1 / 2
Се изнајмува дуќан во старата чаршија во Битола
1 €
01.12.2022 10:25

Битола / Битола

Квадратура:

17 m²

Греење:

Струја

Деловен простор (дуќан) во централниот дел на старата битолска чаршија на прометна улица (ул.Скопска бр. 20)
Дуќанот е поплочен со вкучен санитарен чвор и подрумска просторија.
Висина на закупнина (кирија) е по договор.
Контакт:
078293810
076495075

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
076495075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам