1 / 1
Бонус Сервис има потреба од хигиеничари
25.000 МКД
01.12.2022 11:52

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Бонус Сервис има потреба од хигиеничари
за секојдневна работа на плата со пријавување
Почетна плата со искуство 25000 денари
Телефонски број 070392739

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

bozidar
Потврден огласувач
0782237964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам