1 / 1
BARAKA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDZE- KATASTAR
290.000 €
06.03.2023 14:53

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

311 m²

Тип на земјиште:

Градежно

ШИФРА- 949

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава барака во Тафталиџе 1, кај Катастар.

- парцела 311м2
- дозволена градба П+2+П
- основа 122м2
- бруто изградена површина 486 м2

цена: 290.000 еур

☎ 075 424 130
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

DELTA NEDVIZNOSTI
Deme Gruev br. 5/8-1
Потврден огласувач
38975424130
Испрати Е-маил до огласувачот

АТРАКТИВНА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА EAST GATE MALL

2200000 €

BARAKA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDZE- KATASTAR

290000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам