1 / 4
Kamelija Trosoben Stan 69m2 vo gradba Bul.Turisticka
1.250 €
08.02.2023 15:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

69 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava stan 69m2 vo faza na gradba na Bul. Turisticka.
Dnevna so trpezarija,spalna soba,detska soba,Wc so kupatilo,balkon.
Zgradata se gradi po najvisoki standardi so visoko kvalitetni zavrni materijali.
Poveke informacii na tel:
076 295 002
078 264 866

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам