1 / 1
se prodava vozilo ESPERO
1 €
Цената не е фиксна
27.03.2023 12:44

Охрид / Охрид

Марка:

Daewoo

Модел:

Espero

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

voziloto e vo vozna, ispravna sostojba i mnogu zacuvano. kontakt tel. 070 352850

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070364231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам