1 / 2
Кожни ракавици
800 МКД
02.02.2023 22:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Други

Големина:

XL

Боја:

Црна

Се продаваат 2 пара нови кожни женски ракавици. Еден пар-800 ден. Контакт: 076/711-768

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
070 382 977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам