1 / 1
/SE PRODAVA Stan Saat Kula Negotino
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.12.2022 07:50

Неготино / Неготино

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Петар Демирски 14

Станот е со површина од 77 метри квадратни од кои 68 м2 станбен дел и 9 м2 подрум се наоѓа на Саат Кула Неготино
Лице за Контакт Гордана 071306781
071 306 781 071306781
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

vane
Потврден огласувач
075218922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам