Vozac na Kamion So E kategoria
4 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 19:42

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Имам потреба од шофер со Е категорија, Релација: Македонија-Полска-Чешка-Македонија Број контакт: 078 307 326- Влатко

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078307326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам