1 / 2
Masina za nizok cad
800 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 09:07

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat masini za nizok cad rabotat so suv mraz.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од:

Robert Pajmakoski
Потврден огласувач
70208299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам