1 / 11
Mercedes CLS 320 cdi
6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 22:01

Чешиново / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Hitno prodavam CLS 320 cdi
Avtomatski menuvac
Akrapovic izduv od grana
V6 motor
Godina 2006/7
Na BG tabli moze i na MK
Cena za carina 3000 eura

2 seta bandazi so zimski gumi
20" i 18" bandazi.
Prekrasen interier mnogu zacuvan i nikade osteten.

Servisiran redovno golem i mal servis napraven.

Poveke info
Zamena za pomalo vozilo moze.
070239633
Moze da se vidi i proba sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070239633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам