1 / 4
VW PASSAT 1.9TDI 99god. DELOVI!!!
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 12:18

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodavaat delovi za vw passat 1.9tdi 110ks. Ima se shto vi treba.
☎️ 075 404 570
☎️ 075 404 570
☎️ 075 404 570

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам